Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zgłoś pomysł

Przyjazne fundusze europejskie – zgłoś swój pomysł!

Masz pomysł, jak usprawnić działanie funduszy europejskich w Twojej okolicy, mieście i w naszym kraju? Podziel się z nami!

Wiesz co można zrobić, żeby inwestowanie środków europejskich było prostsze, a realizacja projektów efektywniejsza? Zgłoś nam swoje pomysły!

Chcesz przekazać sugestie, jak tworzyć nowe rozwiązania bardziej przyjazne dla wnioskodawców i beneficjentów? Nie czekaj na lepszą okazję!

Opisz zagadnienie i przedstaw swoją propozycję jego rozwiązania. Ułatwi nam to zajęcie się Twoim zgłoszeniem.

Czekamy na Twoje propozycje!

Ważne!

Głos beneficjenta nie jest dedykowany zgłaszaniu pomysłów na konkretne projekty.

Jeżeli jesteś zainteresowany pozyskaniem środków na realizację jakiegoś przedsięwzięcia, prosimy o kontakt z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich.

Głos Beneficjenta - formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku z i w celu przesyłania treści, wymiany informacji oraz obsługi korespondencji. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem danych jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej z siedzibą w Warszawie, ul. Wspólna 2/4. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD) IOD@mfipr.gov.pl

Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją. Moje dane osobowe przekazywane są przeze mnie dobrowolnie. Zostałem/łam poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

7+8=